Warning: include_once(/home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/superfly-dynamic-styles.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/main.php on line 427

Warning: include_once(): Failed opening '/home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/superfly-dynamic-styles.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/main.php on line 427

Rugsėjo 16 – 17 d. prie Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos ir Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos vykdėme akciją „Saugiai einu ir važiuoju dviračiu“. Akciją vykdėme kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis.

Mokiniams išdalinome lankstinukus „Sveikatos receptas – 10 000 žingsnių per dieną“, „Automobilį keiskim dviračiu“, „Dėl geresnės sveikatos ir švaresnės aplinkos“. Skatinome mokinius ir jų tėvelius eiti į mokyklą pėsčiomis, važiuoti dviračiais ir priminėme, kad ši savaitė yra Europos judumo savaitė. Kadangi, šių metų Europos judumo savaitės tikslas yra atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu, mokiniams dovanojome atšvaitus ir priminėme, kaip svarbu turėti ir tinkamai atšvaitą segėti.

Pabandykime mažiau naudoti savo automobilius ir taip prisidėkime prie sveikos aplinkos kūrimo, rinkimės aplinką tausojantį bei sveikatą stiprinantį, greitą ir pigų susisiekimo būdą – ėjimą pėsčiomis, važiavimą dviračiu ir žinoma nepamirškime saugumo!!!