Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ANKSTYVOSIOS INTERVENCIJOS PROGRAMA –  SU JAUNIMU APIE PSICHOAKTYVIĄSIAS MEDŽIAGAS KALBĖTIS KITAIP

Ankstyvosios intervencijos programa  skatina keisti požiūrį į jaunus žmones, turinčius psichoaktyviųjų medžiagų nereguliaraus vartojimo ar eksperimentavimo jomis patirtį. Programos esmė –  sudaryti palankias sąlygas atvirai kalbėtis, diskutuoti, rasti atsakymus ir motyvuoti pokyčiams. Ankstyvosios intervencijos programa išskirtinė ne tik moralizavimo ar smerkimo atsisakančiu požiūriu, bet ir  interaktyviais metodais, patraukliais jaunimui būdais ugdyti kritinį jų mąstymą.

Ankstyvosios intervencijos programa skirta rizikingos elgsenos nepilnamečiams asmenims nuo 14 metų, kurie eksperimentuoja ar nereguliariai vartoja psichoaktyviąsias medžiagas (išskyrus tabaką) ir vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. sausio 18 d. įsakymu Nr. V-60/V-39 „Dėl Ankstyvosios intervencijos programos vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Svarbu! Nepilnametis asmuo gali savanoriškai dalyvauti Programoje.

Dalyvauti Programoje nepilnametį asmenį gali įpareigoti:

  1. teismas ar ne teismo tvarka administracinio nusižengimo bylą nagrinėjanti institucija (pareigūnas) už Administracinių nusižengimų kodekse numatytus administracinius nusižengimus;
  2. savivaldybės administracijos direktorius, kai savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisijos siūlymu (toliau-VGK) asmeniui yra skirta vaiko minimalios priežiūros priemonė.

Kviečiame dalyvauti ankstyvosios intervencijos programos užsiėmimuose. Programos vykdymą organizuoja Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.