Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pagal Anykščių rajono savivaldybės strateginio 2018-2020 metų veiklos plano priemonę Nr. 4.1.3.03 vykdo projektą  „ASMENŲ, PRIKLAUSOMŲ NUO ALKOHOLIO IR/AR RIZIKINGAI VARTOJANČIŲ REABILITACIJA“.

Projekto vykdytojas: Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Projekto partneris: VšĮ „Anykščių jausmų ratas“

Bendra projekto vertė: 700 eur. – Anykščių rajono savivaldybės biudžeto lėšos

Projekto tikslas – padėti asmenims, priklausomiems nuo alkoholio ir/ar rizikingai vartojantiems, integruotis į visuomenę, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą.

Projekto esmės aprašymas. Projektas tęstinis. Remiantis Anykščių rajono savivaldybės sveikatos stebėsenos 2016 m. rodikliais, ypatingai svarbu mažinti su alkoholiu susijusių ligų ir nelaimingų atsitikimų skaičių, sukurti saugesnę socialinę aplinką, mažinti sveikatos netolygumus ir socialinę atskirtį. Pažymime, kad aktyviai vykdant prevencines priemones dėl alkoholio vartojimo mažinimo, Anykščių savivaldybėje 2016 m. sumažėjo mirtingumas dėl priežasčių, susijusių su alkoholio vartojimu (lyginant su 2015 m. duomenimis).

Viena svarbiausių šios veiklos sąlygų – savanoriškas, nuo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo kenčiančio asmens, sprendimas gauti psichologinės ir socialinės reabilitacijos paslaugas.

Asmuo į įstaigą atvyksta savo valia, pats apsisprendęs keisti savo gyvenimą. Priklausomas nuo psichoaktyviųjų medžiagų asmuo imasi atsakomybės už savo gyvenimą, mokosi priimti pagalbą bei dalyvauti socialinės psichologinės reabilitacijos programoje bei įsipareigoja laikytis visų įstaigos taisyklių bei griežtos dienotvarkės. Čia vyksta grupiniai užsiėmimai bei darbas su savimi, formuojami socialiniai įgūdžiai ir teikiamos individualios konsultacijos.

Šiuo projektu siekiama suteikti asmenims, priklausomiems nuo alkoholio ir/ar rizikingai vartojantiems, galimybę gauti psichologinės ir socialinės reabilitacijos paslaugas tam, kad jie galėtų sėkmingai integruotis į visuomenę. Nutraukus psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą, gerėja jų fizinė ir psichinė sveikata, sumažėja tokių asmenų socialinė atskirtis, mažėja pavojus kitų žmonių saugumui, materialiniai nuostoliai dėl nusikalstamumo, nedarbo, eismo įvykių ir pan.

Dėmesio! 2018 m. rugsėjo 5 d. – gruodžio 27 d. :

„Suaugusių dialogo“ grupės užsiėmimai -konsultacijos

Laikas: trečiadieniais, 14.00 val ., trukmė: 2 val.

„Suaugusių dialogo“ grupės užsiėmimai – motyvacijos užtikrinimas

Laikas: ketvirtadieniais, 14.00 val., trukmė: 2 val.

Užsiėmimų vieta: Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, J. Biliūno 19, Anykščiai

Užsiėmimus veda: Priklausomybių konsultantė Renata Šerelienė, VšĮ „Anykščių jausmų ratas“ direktorė

KONFIDENCIALUMAS GARANTUOJAMAS.

Dėl tikslesnės informacijos kreiptis: tel. +37064041123, el.paštas vsbiuras.anyksciai@gmail.com Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.