Warning: include_once(/home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/superfly-dynamic-styles.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/main.php on line 427

Warning: include_once(): Failed opening '/home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/superfly-dynamic-styles.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/main.php on line 427

ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS rūpinasi gyventojų sveikata, jos priežiūra ir teikia kokybiškas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas, kurių tikslas – mažinti gyventojų sergamumą, mirtingumą ir gerinti gyvenimo kokybę.

Įm. kodas 304156341

Adresas: J. Biliūno g. 19, Anykščiai LT-29111, telefonas: +370 64041123, el. paštas: vsbiuras.anyksciai@gmail.com

SIŪLOME DARBĄ VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTUI (-EI)

DARBO POBŪDIS: vykdyti visuomenės sveikatos priežiūrą ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigose.

KVALIFIKACINIAI REIKALAVIMAI: Specialistas privalo turėti aukštąjį universitetinį biomedicinos mokslų srities visuomenės sveikatos krypties išsilavinimą ir bakalauro ar aukštesnį kvalifikacinį laipsnį ar jam prilygintą išsilavinimą.

Bakalauro ar aukštesnį kvalifikacinį laipsnį ar jam prilygintą išsilavinimą turinčiam specialistui prilyginamas specialistas, Lietuvos Respublikoje baigęs vieną iš šių studijų programų:

  1. medicinos felčerio, felčerio-laboranto, sanitarijos felčerio, higienos felčerio, higienisto (išskyrus burnos higienisto), felčerio, vaikų įstaigų medicinos sesers, medicinos sesers, akušerio, bendrosios praktikos slaugytojo ir turintis atitinkamos profesinės kvalifikacijos diplomą, iki 2014 m. sausio 1 d. dirbęs ar tebedirbantis specialistu, atsakingu už sveikatos priežiūrą mokykloje, vykdančioje ikimokyklinio ugdymo programą, ir papildomai baigęs ne trumpesnius kaip 36 val. visuomenės sveikatos priežiūros tobulinimo kursus, suderintus su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija;
  2. medicinos felčerio, felčerio-laboranto, sanitarijos felčerio, higienos felčerio, higienisto (išskyrus burnos higienisto), felčerio, vaikų įstaigų medicinos sesers, medicinos sesers, akušerio, bendrosios praktikos slaugytojo ir turintis atitinkamos profesinės kvalifikacijos diplomą, dirbantis specialistu, atsakingu už sveikatos priežiūrą mokykloje, vykdančioje bendrojo ugdymo programą, ar profesinėje mokymo įstaigoje, ir papildomai baigęs ne trumpesnius kaip 160 val. visuomenės sveikatos priežiūros tobulinimo kursus, suderintus su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

DARBO LAIKAS: darbo valandų skaičius priklauso nuo darbo krūvio, skirto ugdymo įstaigai. Dirbama pagal suderintą individualų darbo grafiką.

DARBO UŽMOKESTIS: Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 6,4 pareiginės algos baziniais dydžiais.

PAGEIDAVIMUS PATEIKTI: 

  • Iki 2020 m. sausio 31 d. (imtinai)
  • CV siųsti el. paštu: linapagaliene.avsb@gmail.com
  • Susisieksime su atrinktais kandidatais
  • Atsakingas asmuo: Lina Pagalienė, Anykščių rajono  savivaldybės  visuomenės sveikatos biuro direktorė

Darbo skelbimas:

https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=77f53d16-e429-4a16-a1a2-cbd1f80fa212&itemID=026dd50e-7696-4756-84f8-57c703f713d1