Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras siūlo darbą visuomenės sveikatos specialistui vykdyti visuomenės sveikatos priežiūros funkcijas ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigoje

Darbo vietų skaičius: 2

Darbo sutarties rūšis: neterminuota.

Darbo pobūdis: vykdyti visuomenės sveikatos priežiūrą ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigoje:

analizuoti bei vertinti mokyklos bendruomenės sveikatai įtaką darančius veiksnius; šviesti ir formuoti teisingą mokyklos bendruomenės požiūrį į savo sveikatą ir ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius; laiku pastebėti mokinių sveikatos problemas, nustatyti jų svarbą ir prioritetus, prireikus nukreipti juos į sveikatos priežiūros įstaigas; pasirinkti tinkamus sveikatos stiprinimo metodus ir juos taikyti; vertinti ugdymo aplinką, mokinių mitybą, ugdymo procesą pagal teisės aktus, reglamentuojančius vaikų sveikatos priežiūrą, sveikatos saugą bei stiprinimą; atpažinti gyvybei pavojingas būkles, suteikti pirmąją pagalbą; rengti sveikatinimo veiklos programas; planuoti ir vertinti savo veiklą, rengti ataskaitas bei rekomendacijas.

Visuomenės sveikatos specialisto, vykdančio sveikatos priežiūrą ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigose kvalifikaciniai reikalavimai:

  1. Specialistas privalo turėti aukštąjį universitetinį biomedicinos mokslų srities visuomenės sveikatos krypties išsilavinimą ir bakalauro ar aukštesnį kvalifikacinį laipsnį ar jam prilygintą išsilavinimą.
  2. Visuomenės sveikatos specialisto kvalifikaciją turinčiam specialistui prilyginamas specialistas, Lietuvos Respublikoje baigęs vieną iš šių studijų programų:

      2.1. medicinos felčerio, felčerio-laboranto, sanitarijos felčerio, higienos felčerio, higienisto (išskyrus burnos higienisto), felčerio, vaikų įstaigų medicinos sesers, medicinos sesers, akušerio, bendrosios  praktikos  slaugytojo  ir  turintis  atitinkamos  profesinės kvalifikacijos diplomą, iki 2014 m. sausio 1 d. dirbęs ar tebedirbantis specialistu, atsakingu už sveikatos priežiūrą mokykloje, vykdančioje ikimokyklinio ugdymo programą, ir papildomai baigęs ne trumpesnius kaip 36 val. visuomenės sveikatos priežiūros tobulinimo kursus, suderintus su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija;

      2.2. medicinos felčerio, felčerio-laboranto, sanitarijos felčerio, higienos felčerio, higienisto (išskyrus burnos higienisto), felčerio, vaikų įstaigų medicinos sesers, medicinos sesers, akušerio, bendrosios praktikos slaugytojo ir turintis atitinkamos profesinės kvalifikacijos diplomą, dirbantis specialistu, atsakingu už sveikatos priežiūrą mokykloje, vykdančioje bendrojo ugdymo programą, ar profesinėje mokymo įstaigoje, ir papildomai baigęs ne trumpesnius kaip 160 val. visuomenės sveikatos priežiūros tobulinimo kursus, suderintus su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Pretendentas privalo atsiųsti gyvenimo aprašymą el.pašto adresu linapagaliene.avsb@gmail.com iki 2018 m. balandžio 20 d.

Planuojama įdarbinti: 2018 m. gegužės 1 d.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo vieta skelbiama: http://www.ldb.lt/,  https://www.anyksciai.lt/,  http://anyksciuvsb.lt/

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.