Warning: include_once(/home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/superfly-dynamic-styles.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/main.php on line 427

Warning: include_once(): Failed opening '/home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/superfly-dynamic-styles.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/anuvsb/domains/anyksciuvsb.lt/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/main.php on line 427

2019 m. gegužės mėnesį Anykščių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigose vyko tęstinė, praeitais metais prasidėjusi akcija – piešinių konkursas „Mano pasaulis be tabako 2019“, kuris skirtas paminėti gegužę, kaip mėnesį prieš rūkymą.

Visą gegužės mėnesį Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos, Anykščių rajono Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos, Anykščių rajono Viešintų pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro, Anykščių rajono Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos, Anykščių rajono Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro, Anykščių rajono Debeikių pagrindinės mokyklos, Anykščių rajono Traupio pagrindinės mokyklos, Anykščių rajono Kurklių Stepono Kairio pagrindinės mokyklos mokiniai per dailės pamokas galvojo, kūrė ir piešė piešinius rūkymo ir tabako tema.

Kurdami piešinius mokiniai pagilino žinias apie tabako sukeliamą žalą, akcentavo pasaulį ir savo gyvenimą be rūkymo. Gegužės 31 d., kuri minima kaip Pasaulinė diena be tabako, piešinių konkurse dalyvavusios mokyklos išrinko gražiausius piešinius ir apdovanojo juos Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtomis dovanėlėmis ir diplomais, visų kitų piešinių autorius – padėkomis už dalyvavimą. Mokyklos vaikų sukurtus piešinius eksponavo savo erdvėje, o gražiausi piešiniai nuo 2019 m. birželio 10 d. iki rugsėjo 30 d. yra eksponuojami Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje.

Kviečiame pasižiūrėti visų mokinių piešinius nuotraukų galerijoje, taip pat apsilankyti Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje ir įvertinti prizinių vietų laimėtojų kūrinius, nuotraukų galerijoje jų pamatysite tik kelis, o dalis piešinių tikrai atima žadą!

Dėkojame Anykščių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigoms ir Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešąjai bibliotekai už bendradarbiavimą ir šios iniciatyvos palaikymą. Kitais metais laukiame dar daugiau dalyvių ir jų piešinių!