Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Konsultacijos dėl sveikatai palankios mitybos

Teikiame konsultacijas apie sveikatai palankią mitybą, kurių metu galite sužinoti pagrindinius sveikos mitybos principus, ką valgyti, kad atsikratytumėte nereikalingų kilogramų ar antsvorio, išliktumėte energingi ir sveiki bei apsisaugotumėte nuo daugelio ligų.

Norintiems įteikiame Lietuvos sveikatos mokslų universiteto docentės Vilmos Kriaučionienės parengtus mitybos planus pagal amžiaus grupes arba kartu su apsilankiusiuoju sudarome individualų mitybos planą pagal jo poreikius.

Konsultacijai galite atvykti bet kuriuo biuro darbo laiku, prieš tai suderinus su specialiste. Konsultacijas teikia visuomenės sveikatos stebėsenos, vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Monika Meškauskaitė.

Kūno sudėties analizė

Svarstyklės ir kūno sudėties analizatorius OMRON BF-511 T – modernus ir greitas metodas apskaičiuoti kūno masės indeksą, kūno riebalų, vidinių riebalų, skeletinių raumenų kiekį. Su prietaisu galima matuoti ramybės būsenos medžiagų apykaitą (metabolizmą). Puikiai tinka sportuojantiems ar svorį metantiems žmonės sekti savo kūno pokyčius.

Unikali OMRON 8 jutiklių technologija, naudojant abi rankas ir pėdas, užtikrina vieną iš tiksliausių viso kūno matavimo metodų. OMRON kūno sudėties matuoklį BF511 tinka naudoti vaikams nuo 6 metų amžiaus ir suaugusiems, juo gali matuotis asmenys, sveriantys iki 150 kg.

Šiai paslaugai galite atvykti bet kuriuo biuro darbo laiku, prieš tai suderinus su specialiste. Atsakingas asmuo – visuomenės sveikatos stebėsenos, vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Monika Meškauskaitė.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.